Loading...
Curriculum vitae2019-06-21T10:13:10+00:00

1992r  – urodzony w Siedlcach

W tym roku na liście przebojów RMF FM króluje nieśmiertelny
November rain – Guns N’ Roses

a z pierwszym numerem draftu NBA do Orlando Magic dołącza Shaquille O’Neal.

Warto włączyć, przy dobrej muzyce lepiej się czyta to CV

Wykształcenie

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach,
profil matematyczno-fizyczny

Po trzech burzliwych latach wzlotów i upadków. Ukończona matura z wynikiem tak dobrym że można iść na Polibude Warszawską.

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach,
Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych

Jeszcze został jeden rok do ukończenia tego pięknego kierunku – czyli czerwiec 2019r

Języki

Polski

Język ojczysty

Angielski

Lepiej w mowie, gorzej w piśmie (czasami pomoc translatora jest nieoceniona). Na studiach skończony poziom B2. Dzięki wyjazdom do takich krajów jak: Litwa, Rumunia, Grecja, Anglia z programem Erazmus+ porozumiewanie się w języku angielskim sprawia mi przyjemność, a na pewno jest na  poziomie pozwalającym komunikować się bez większych ograniczeń.

Doświadczenie

Pierwsza i najtrudniejsza praca.

W wieku 16 lat przerzucanie cementu wymieszanego z wapnem z wielkiego silosu na przyczepy za pomocą łopaty (parę ton dziennie). Ręce odpadały, ale zarabiało się 12 zł za godzinę. Teraz, jeśli miałbym to robić stawka co najmniej by się pomnożyła dziesięciokrotnie

Barmani i inni kelnerzy

Po ukończeniu 18 roku życia byłem barmanem w Siedlcach, później kelnerem w Warszawie. W 2012 r. rozpocząłem studia zaocznie na Politechnice Warszawskiej, na której studiowałem przez 3 lata, pracując w różnych miejscach w Warszawie. Niestety dużym problemem było dla mnie pogodzenie pracy, studiów i Warszawskiego życia nocnego. Po tym okresie nie ukończyłem Politechniki i dałem sobie spokój ze studiami, aż do momentu zrezygnowania z bycia kierowcą Ubera i powrotu do rodzinnych Siedlec w wieku 23 lat.

Siedlce – to co robię i chcę robić

W Siedlcach po rozpoczęciu Studiów na kierunku Edukacji Artystycznej zacząłem interesować się grafiką komputerową. Od najmłodszych lat potrafiłem obsługiwać Corela, na studiach zmieniłem Corela na pakiet Adobe, w którym bardzo szybko się odnalazłem. W tym samym czasie zacząłem interesować się możliwościami pracy nad stronami w CMS WordPress i budowaniem pozycji w wyszukiwarkach (SEO). Wszystko, co widzicie na tej stronie, zostało od początku do końca zaprojektowane i stworzone tylko i wyłącznie przez jedną osobę – mnie! Również obsługa innych stron, obsługa Google Search Console i Google Analytics, prowadzenie profilu instagramowego, czy Facebooka to również moja robota. Właściwie to Cała ta strona i to, co jest naokoło niej, to tak naprawdę jedno wielkie CV, które teraz zamierzam użyć w szukaniu nowego miejsca pracy w Warszawie / Siedlcach.

Dość czytania, można odpocząć chwilę.

Czego szukam?

Agencjereklamowe | marketingowe | interaktywne

To miejsca w których chciałbym pracować! Oczywiście jeśli chodzi o konkretne stanowisko musisz się dowiedzieć czy sprostam waszym oczekiwaniom.

SEO analyst | online marketing specialist | e-commerce

To stanowiska w którym mogę się pochwalić jakimś doświadczeniem. Zresztą zobacz gdzie to czytasz…

grafik DTP | fotoedytor

To się również łączy z moimi zainteresowaniami i kończonymi studiami. Znam podstawy druku, procesy projektowania baneru, również oklejałem samochody i wieszałem banery na budynki.

No i wielki finał

Dziękuję za poświecenie chwili czasu.

Zakładam że nie często widzisz CV w takiej formie. Mam nadzieje że się podobało i zapraszam do kontaktu:

Jeśli to jeszcze za mało, zapraszam do oglądania całej strony Reklama Kropka.