Loading...
grafika komputerowa2019-04-16T18:02:05+00:00

GRAFIKA KOMUTEROWA

Tworzę grafiki przystosowane do internetu i druku

Grafika komputerowa to bardzo istotna część każdej kampanii reklamowej. Wszystkie Państwa reklamy powinny być złożone z tych samych layoutów, dzięki czemu, będą one tworzyły jedna całość. Nasza agencja zajmuje się łączeniem grafik rastrowych (zdjęć) z grafikami wektorowymi (np. napisy). W tej chwili nasz zespół składa się z trzech osób które projektują, logotypy, banery, wizytówki ale również i całe ilustracje.

Wszystkie projekty są omawiane indywidualnie i tak w przypadku banerów, najpierw decydującym aspektem jest miejsce zawieszenie baneru, z jakiej odległości będzie on oglądany i przez kogo. Bardzo często lepiej jest wyprodukować prosty dobrze czytelny baner niż mocno skomplikowaną grafikę. W naszych miastach jest widocznych bardzo dużo reklam, przez co odbiorcy rzadko zwracają na nie uwagę. My zawsze staramy się tą uwagę przykuć, nowoczesnymi rozwiązaniami wizualnymi na naszych reklamach.

Jakie usługi proponuję?

LOGO

Dobry biznes zaczyna się od dobrego LOGO

WIZYTÓWKA

Zazwyczaj jest to prostokątny podręczny kartonik, ale nie tylko!

PLAKAT

O ile typowy afisz, jako druk czysto informacyjny, jest zazwyczaj jedynie rodzajem rzemiosła, to forma plakatu jest również jedną z dziedzin sztuki!

BANER

Od małych tabliczek po wielkie banery!

REKLAMA NA POJAZDACH

Zajmujemy się kompleksowo usługą oklejenia pojazdów

ULOTKA

Wymierająca forma reklamy, nie polecamy tej formy naszym klientom.

KNOW-HOW

Łącząc wiedzę z zakresu technologii cyfrowej i projektowania oraz strategii marketingowych, potrafię wypracować wyraźną przewagę moich klientów nad ich konkurencją.

Instagram

Zapraszam do obejrzenia grafik na firmowym profilu instagramowym

Przejdź do profilu

Zapraszam do współpracy

Napisz w czym mogę Ci pomóc!

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.