Loading...
pozycjonowanie stron internetowych2018-06-21T20:32:07+00:00

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Sama strona nie wystarczy?

Pozycjonowanie stron internetowych lub inaczej SEO (search engine optimization), to wszystkie kroki dążące do zwiększenia widoczność strony internetowej w wynikach wyszukiwania organicznego (naturalnego).

Na pozycję osiągnięta przez twój portal składają się działania:
– on page – działania na twojej stronie związane z jej optymalizacją
– off page – działania poza twoją stroną, takie jak budowanie sieci linków, czy działania w portalu społecznościowym google+

Od czerwca tego roku (2018) wchodzi do użytku aktualizacja algorytmów wyszukiwania Google: Mobile First. Co oznacza, że wszystkie strony nieprzystosowane do urządzeń mobilnych takich jak: Tablet czy smartfon. Będą bardzo mocno spadały z topowych miejsc w wyszukiwaniu naturalnym (wyszukiwanie organiczne).

Social Media

Pozycjonowanie to niestety długofalowy proces, dzięki któremu portal, na którym prowadzone są prace związane z poprawą SEO. Zostaje wyszukany na topowych miejscach w wyszukiwarce, na określoną frazę kluczową (key word).

Jeśli jeszcze nie masz strony internetowej kliknij link.

Co w ramach usługi?

ANALIZA

Przeanalizowanie i poprawa treści na stronie

LINKI

Budowanie sieci linków na witrynie z witryny i do witryny

TYTUŁY

Poprawę nagłówków, meta tagów, altów

COPYWRITING

Pisanie tekstów na stronę państwa jak i zewnętrzne portale.

NARZĘDZIA GOOGLE

Włączenie oraz konfigurację narzędzi Google (Google Analitycs)

ROBOTY WYSZUKIWAREK

Działania prowadzące do poprawnego dostępu robotów Google do twojej strony.

KEY WORDS

Wybór odpowiednich dla Państwa słów kluczowych wokół których będziemy pracować.

PRZYJAZNE LINKI

Dzięki odpowiedniej budowanie naszych stron, wyszukiwarki będą rozumiały w jaki sposób ona jest zbudowana. Dzięki czemu będą umieszczać ją na wyższych miejscach wyszukiwań.

MOBILE FIRST

Przy tworzeniu wszystkich naszych stron kierujemy się zasadą mobile first.
Czyli przede wszystkim kompatybilność strony na urządzeniach mobilnych.

Korzyści płynące z pozycjonowania stron!

  • Zwiększenie ruchu na twojej stronie internetowej: Jest to największa korzyść płynąca z dobrze zrobionej kampanii SEO. Dzięki zwiększonemu ruchowi na twojej stronie, twoja oferta będzie widoczna dla większej ilości potencjalnych klientów, którzy teraz lub w przyszłości będą chcieli skorzystać z twoich usług/ towarów.
  • Zainteresowanie produktem: Dzięki wartościowej treści na twojej stronie, klienci będą mieli łatwiejszy dostęp do twojego produktu.
  • Większe zaufanie do marki: Panuje powszechne przekonanie że marka która jest na szczycie w wyszukiwarce Google, to marka godna zaufania. Klienci bardzo mocno ufają wynikom wyszukiwania Google.
  • Poprawianie świadomości marki: Poprawnie zbudowana kampania wyszukiwania internetowego pozwoli, aby klient szukający podobnych rozwiązań / produktów jak twoje. Znalazł twoją firmę w wyszukiwarce, nawet jeśli nie kliknie w twój link za pierwszym razem, ale zobaczy go wysoko w wyniku wyszukiwania to świadomość istnienia twojej marki zostanie. Odpowiednio wypozycjonowana strona internetowa będzie się pojawiać pod wieloma słowami kluczowymi, w wielu miejscach, co przełoży się na kojarzenie jej z dana dziedziną.

Zapraszamy do współpracy

Napisz nam w czym możemy Ci pomóc!

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.