Projektowanie strony internetowej

Projektowanie strony internetowej. Jeśli zastanawiasz się nad stworzeniem własnej unikalnej strony www, to dobrze trafiłeś, przez okres całych wakacji Reklama Kropka ma dla Ciebie promocję na budowę stron i sklepów internetowych.

Przez całe wakacje 20% zniżki!

Najważniejsze na początku.

Pierwszym krokiem w procesie projektowania strony, jest wybór odpowiedniej nazwy witryny. Najczęstrzy wybór to: „nazwafirmy.pl”, jest to wybór uzasadniony, lecz równie często decydujemy się na domenę z określoną frazą kluczową np: “taniespanie.pl”. Tak jest również w przypadku naszej firmy, gdzie docelową nazwą jest „Reklama Kropka”, lecz nasza domena to „ReklamaSiedlce.pl”, wybór jest kierowany tylko i wyłącznie względami SEO (ang. Search Engine Optimization), czyli sztuce optymalizacji witryn w wyszukiwarkach, takich jak Google, czy dużo mniej popularny w Polsce Bing.

Wybór serwera, na którym zainstalujemy naszą stronę / sklep internetowy

Jest to następna decyzja do podjęcia. Nasza agencja posiłkuje się serwerami największego portalu hostingowego w Polsce, czyli Nazwa.pl. Pierwszy rok utrzymania zarówno domeny, jak i serwera jest znikomy, może być to koszt około 15 złotych przez pierwszy rok. W następnym roku ta cena mocno idzie w górę, w przypadku domeny jest to koszt około 100 zł na rok, a koszt utrzymania samego serwera waha się od 350 zł do nawet 1000 zł rocznie. My proponujemy naszym klientom  instalację, oraz utrzymanie nowo powstałej strony internetowej za darmo przez rok  na naszych serwerach . W następnych latach jest to koszt około 150 zł – 200 zł rocznie. Jesteśmy w stanie przygotować taką cenę dla państwa, ponieważ sami obsługujemy duży Serwer oraz znaczną ilość domen, dzięki czemu negocjujemy lepszą cenę za te usługi.

projektowanie strony internetowej Reklama Siedlce CMS WordPress

Instalacja CMS WordPress na nasz serwer

Każda nasza strona jest budowana na podstawie systemu zarządzania treścią WordPress. CMS WordPress jest zdecydowanie najpopularniejszym CMS-em na świecie. 30% sieci działa na WordPressie — od blogów hobbystycznych po największe portale informacyjne. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej kliknij link: WordPress. Dzięki temu systemowi są Państwo w stanie samemu dodawać wpisy, czy modyfikować własną stronę. Oczywiście instalacja WordPressu oraz szkolenie z obsługi tego systemu jest darmowe i wchodzi w skład naszej oferty.

Do czego służy nam i naszym odbiorcom strona internetowa?

W tej chwili z mocno technicznych zagadnień przechodzimy do personalizowania naszej witryny i pierwszych kroków projektowych. Jest to dość długi proces, ale od niego wiele zależy. W tym momencie ustalamy z klientem, do czego ma służyć strona i w jaki sposób ma prowadzić osoby wchodzące na stronę. Najważniejszym pytaniem jest: “Co chcemy osiągnąć“, czy jest to ruch na naszej stronie, czy sprzedaż określonego produktu, czy może nakłonienie do kontaktu, czy tylko zostawienie danych kontaktowych w naszym formularzu. Dzięki odpowiedziom na te pytania jesteśmy w stanie wygenerować najlepsze rozwiązanie ruchu na państwa stronie internetowej.

Wybór odpowiedniego Layout’u.

Następnym krokiem jest budowa konstrukcji graficznej naszej Strony internetowej. W tym momencie ustalamy kolorystykę, elementy dekoracyjne, czy krój czcionki na naszej stronie www. Nasze layout są generowane w oparciu o tzw. skórki (ang. themes, skins), które wcześniej przekazujemy do obejrzenia naszym klientom (posiadamy przygotowanych około 40 gotowych layout’ów do wyboru)

projektowanie strony internetowej Reklama Siedlce

Grafiki, zdjęcia oraz teksty na stronę internetową.

Podczas budowania niezbędne są grafiki, zdjęcia oraz teksty. Osoby podejmujące decyzję o zbudowaniu własnej strony internetowej, nie zdają sobie sprawy z ilości plików, które trzeba przygotować. Zawsze na początku uczulamy, że jest to bardzo duża ilość pracy, treści i plików. Najprościej pracuje nam się z klientami, którzy są w stanie przygotować: ilość podstron, podstawowe zdjęcia oraz główne nagłówki na stronie. Przeważnie proponujemy naszym klientom, przygotowanie całego projektu od A do Z. Przygotowane przez nas teksty, grafiki, oraz specjalna budowa strony, zapewniają wysokie miejsca w rankingu Google, dzięki czemu osoby odwiedzające naszą stronę, zostaną na niej wystarczająco długo, tak aby, ich zachowanie zamieniło się w założone przez nas konwersje.

Poprawa budowy strony pod kątem SEO

Następnym krokiem jest budowanie sieci linków oraz pisanie artykułów sponsorowanych więcej o tym w naszym artykule: Copywriting

projektowanie strony internetowej Reklama Siedlce Google

Podłączenie strony do Google

Nasze strony zawsze są podłączane do Google moja firma, Google Analitics oraz Google Search Engine, dzięki czemu nasz klient ma dostęp do wszystkich informacji i raportów dotyczących wyszukiwania oraz ruchu na stronie.

Kończymy projektowanie strony internetowej

Mniej więcej w tym momencie kończymy projektowanie strony internetowej, ale tylko mniej więcej. Ponieważ dostają Państwo od nas 12 miesięcy darmowej obsługi technicznej strony. Oraz możliwość współpracy związanej z Pozycjonowaniem witryny internetowej: więcej dowiedzą się państwo na naszej stronie: Pozycjonowanie stron internetowych

projektowanie strony internetowej Reklama Siedlce

Jeśli jeszcze Państwo się nie zdecydowali, to zapraszamy na naszą stronę poświęconą budowaniu stron internetowych. Znajdą tam państwo nasze przykładowe realizację oraz więcej informacji na temat naszych stron.

Przez całe wakacje 20% zniżki!

Zapraszamy do zadawania pytań

Napisz nam w czym możemy Ci pomóc!

Dzięki temu, że dzielicie się z nami swoimi pytaniami, możemy być bardziej elastyczni wobec Waszych oczekiwań. Dzięki temu będziemy mogli tworzyć artykuły spełniające Wasze oczekiwania.

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

2018-07-13T12:48:02+00:00