Loading...
strona internetowa Siedlce2018-12-03T21:10:36+00:00

STRONA INTERNETOWA Siedlce

RESPONSYWNE STRONY INTERNETOWE

Strona internetowa Siedlce to dzisiejszych czasach najlepszy rodzaj wizytówki, odpowiednio zbudowana podnosi prestiż twojej firmy.

Strona internetowa jest podstawową jednostką komunikacji w internecie. Pozwala na prosty dostęp potencjalnego klienta do twoich usług. Na zakup strony skład  się: wykupienie domeny, serwera \ miejsca na serwerze i sama budowa strony. Strona internetowa jest to jedna z najtańszych form reklamy, która dociera do dużego grona odbiorców. Jedną z najważniejszych zakładek na twojej stronie jest zakładka: kontakt, dzięki której potencjalny klient może w bardzo prosty szybki sposób rozpocząć dialog.

Jeśli nie masz strony internetowej, to możesz mieć pewność, że nikt Cię w wyszukiwarce internetowej nie odnajdzie.

Dzięki możliwości zaistnienia w sieci dajesz możliwość pokazania swoich produktów potencjalnym klientom.

Nie daj się wyprzedzić konkurencji, a  nawet ją przegoń, dzięki nowej responsywnej stronie internetowej. Pamiętaj jednak, że sama strona internetowa to jeszcze nie jest pełny sukces. Miejsce w rankingu Google ma równie duże znacznie, nasza agencja również zajmuje się SEO. Aby przejść do artykułu o pozycjonowaniu stron internetowych kliknij link.

Od lipca tego roku (2018) wchodzi do użytku aktualizacja algorytmów wyszukiwania Google: Mobile First. Co oznacza, że wszystkie strony nieprzystosowane do urządzeń mobilnych takich jak: Tablet czy smartfon.  Będą bardzo mocno spadały z topowych miejsc w wyszukiwaniu naturalnym (wyszukiwanie organiczne). Więcej na temat responsywnych stron internetowych znajdziecie tutaj.

Co w ramach usługi

PROJEKT GRAFICZNY

Nasza agencja posiada ponad 30 przygotowanych dla Państwa layoutów, ale również robimy strony pod indywidualne zamówienia naszych klientów.

RWD

Technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów. Więcej w artykule.

DOMENA

Twoja strona internetowa musi posiadać adres www. w postaci domeny. Dla Państwa wygody nasza firma wykupi waszą domenę na pierwszy rok. Oczywiście również doradzimy którą najlepiej wybrać dla lepszej pozycji w wyszukiwarkach.

SERWER

Założenie własnego serwera dla większości naszych klientów to duży problem. Nasza firma gwarantuje wykupienie serwera na rok w gratisie do nowo powstającej strony internetowej.

KONFIGURACJA STRONY I SERWERA

Wiemy jak mało naszych klientów potrafi skonfigurować stronę i serwer, dlatego my zajmujemy się tym za Was.

SYSTEM CMS

Strona internetowa musi posiadać aktualne treści. Dzięki temu panelowi tworzenie nowych artykułów, czy edycja starych, staje się bardzo prosta.

OPTYMALIZACJA SEO

Każda z naszych strony budowana jest na zasadach przyjaznych wyszukiwarkom internetowym. Zawsze dbamy o jej odpowiednią optymalizację, dzięki której będzie ona na wyższych miejscach w wyszukiwarce Google.

PRZYJAZNE LINKI

Dzięki odpowiedniej budowanie naszych stron, wyszukiwarki będą rozumiały w jaki sposób ona jest zbudowana. Dzięki czemu będą umieszczać ją na wyższych miejscach wyszukiwań.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Kontakt z klientem to podstawa każdej strony internetowej. Dzięki sprawnie działającemu formularzowi kontaktowemu to nie będzie najmniejszy problem.

GALERIA ZDJĘĆ LIGHTBOX

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii wyświetlania zdjęć, twoje produkty zostaną jeszcze lepiej wyeksponowane. Wygląd galerii można edytować na wiele sposobów.

MAPA GOOGLE

Dzięki interaktywnej mapie Google, twoi klienci bez problemu znajdą drogę do twojej firmy.

KONTA POCZTOWE

Dla Państwa wygody również zakładamy spersonalizowane konta pocztowe, które są podstawą w komunikacji internetowej.

MOBILE FIRST

Przy tworzeniu wszystkich stron kieruję się zasadą mobile first.
Czyli przede wszystkim kompatybilność strony na urządzeniach mobilnych.

Moje realizacje

reklama siedlce strona internetowa portfolio alamir.pl

Al-Amir

reklama siedlce strona internetowa portfolio eroletka.pl

Solve system

reklama siedlce strona internetowa portfolio salaweselnawlukowie.pl

Sala weselna “U Rybaka”

reklama siedlce strona internetowa portfolio ubezpieczenia siedlce

Ubezpieczenia Siedlce

reklama siedlce strona internetowa portfolio makijaż Lublin

Wizaż Martyna Długosz Sim

Zapraszam do współpracy

Napisz, w czym mogę Ci pomóc!

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.